Lucka a Dave

Zpěv + Kytara

Jsme hudební dvojice, která hraje známé zahraniční i české písně v akustickém podání pouze v doprovodu kytary bez jiných nahraných nástrojů. Máme mnohaleté zkušenosti s hraním ve větších kapelách, ale na menších akcích si rádi zahrajeme i pouze ve dvou. Hrajeme na oslavách, svatbách nebo i jen tak v kávárnách či hospodě. Dave (David Novotný) je nejen skvělý kytarista, ale je navíc i skladatel, proto jsme se v roce 2019 se přihlásili do soutěže rádia Impuls o nejlepší mejdanový hit, kterou jsme mezi více než 50 účastníky vyhráli s písní "Jednodenní dovolená". Výhrou v této soutěži byla účast na Mejdanu roku v O2 Aréně, kterého se zúčastnily hvězdy jako Lucie Bílá, Helena Vondráčková, Hana Zagorová, Petr Janda, Marek Ztracený a jiní... Koncertu se zúčastnilo více než 18 000 lidí.


Oslava, svatba, večírek...

Pokud sháníte na večírek, oslavu či svatbu živou hudbu ve spojení kytara a zpěv, věříme, že jsme pro Vás ideální volbou. Zahrajeme Vám ve třech blocích písně z repertoáru, který je uveden níže. Pokud byste měli zájem o něco více rytmičtějšího, lze doplnit zpěv s kytarou hráčem na tzv. "cajon", který svým zvukem jemně nahradí bubny a hudba dostane "živější" nádech.

Svatební obřad

Plánujete svatbu a chtěli byste, aby Váš obřad byl doprovázen kytarou a zpěvem? Neni problém si vybrat několik písní z našeho repertoáru, popřípadě se můžeme dle dohody jednu Vaši oblíbenou píseň na přání naučit a zahrát Vám ji při svatebním obřadu.

Repertoár

Ceník
Samozřejmostí je pro nás i vlastní technika na ozvučení menších a středních prostorů, která je zahrnuta v ceně. Rádi za Vámi přijedeme kamkoliv po Jihočeském kraji.

Cestovné

V Českých Budějovicích - zdarma
Jihočeský kraj - 6kč/km od Č.B.


Směs písní:
V O2 Aréně: