Ahoj všichni!!! :-)

Vítejte na mých stránkách. Je milé, že jste navštívily moje stránky. Tyto webovky jsem si sama vytvořila, tak se předem omlouvám za amatérské provedení.:-) Teď tedy pár slov o mně:

Jsem zpěvačka z Českých Budějovic. Na konzervatoř jsem bohužel nechodila, ale od mala jsem se učila zpívat v hudebních školách. Našla jsem zalíbení především v populární hudbě, ale díky tomu, že jsem v roce 2012 začala zpívat s Big Bandem Metroklub, není mi cizí už ani swing a ani jiné hudební žánry.

Mým snem by bylo se zpěvem živit, ale to se ještě bohužel nevyplnilo. Můžete mě vidět zpívat na různých společenských akcích, jako jsou plesy, svatby a večírky. Zpívám s různými muzikanty a kapelami, které si můžete prohlédnout na hlavní stránce.

Mým zatím největším hudebním zážitkem byl koncert v pražské O2 Aréně. Zpívala jsem tam v roce 2019 s kytaristou Davidem Novotným píseň "Jednodenní dovolená". Byla to píseń, s kterou jsme výhráli soutěž rádia Impuls o nejlepší mejdanový hit. Výhrou v této soutěži byla právě účast na Mejdanu roku v O2 Aréně, kterého se zúčastnily hvězdy jako Lucie Bílá, Helena Vondráčková, Hana Zagorová, Petr Janda, Marek Ztracený a jiní... Koncertu se zúčastnilo více než 18 000 lidí.