Zdravím Vás milí návštěvníci!!! :-)

Vítejte na mých stránkách.

Jsem zpěvačka z Českých Budějovic. Od mala jsem chodila na hodiny zpěvu do hudebních škol a v dospělosti jsem postupně začala zpívat na oslavách a menších akcích. V roce 2012 jsem začala zpívat s Big Bandem Metroklub, který byl založen už v roce 1940 a patří tak k nejstarším Big Bandům v České republice.

Mým snem vždy bylo živit se zpěvem, a to se mi v roce 2020 vyplnilo. Začla jsem učit zpěv v hudební škole v Písku a v Českých Budějovicích.

V současnosti zpívám na různých společenských akcích jako jsou plesy, svatby a večírky. Na Vámi pořádanou akci si mě můžete pozvat v doprovodu kytary nebo klavíru. Pokud byste měli zájem o větší těleso, zpívám také s 6ti člennou kapelou Hey Apple nebo už se zmiňovaným Big Bandem Metroklub.

Mým zatím největším hudebním zážitkem byl koncert v pražské O2 Aréně. Zpívala jsem tam v roce 2019 s kytaristou Davidem Novotným píseň "Jednodenní dovolená". Byla to píseń, s kterou jsme výhráli soutěž rádia Impuls o nejlepší mejdanový hit. Výhrou v této soutěži byla právě účast na Mejdanu roku v O2 Aréně, kterého se zúčastnily hvězdy jako Lucie Bílá, Helena Vondráčková, Hana Zagorová, Petr Janda, Marek Ztracený a jiní... Na koncertě bylo přes 18 000 lidí.